Priznanja za oktober 2016



Spodaj so navedena imena vseh evropskih članov, ki so oktobra napredovali v stopnji! Čestitke vsem marljivim članom, ki vlagajo ogromno časa in truda v svoj Synergy posel.

Napredovanja v stopnji - oktober


Gold

Calvin Alexander Adamus (Spain)

Silver

Calvin Alexander Adamus (Spain)

Bronze

Andrea Deingruber (Austria)
Petra Kucharova (Czech Republic)
Markus Määttänen & Johanna  Pohjonen (Finland)
Kieran Brennan (Ireland)
Christian Gnesi (Italy)
Iwona Anna Walkiewicz (Italy)
Johnny Ecko (Norway)
Claire Sanderson (Spain)
Tao Rodriguez (Spain)


Star

Kahty Pauer (Austria)
Sabine Krall (Austria)
Thomas Exel (Austria)
Markus Pregartner (Austria)
Andrea Deingruber (Austria)
Monika Barabas (Austria)
Martina Knoll (Austria)
Ondřej Křivka (Czech Republic)
Miroslav Hes (Czech Republic)
Hannele & Tommi Aspelin (Finland)
Marja-leena Ja Matti Koistinen (Finland)
Eija Hautamäki (Finland)
Joerg-wolfgang Stoessel (Germany)
Kieran Brennan (Ireland)
James And Louise Rogers (Ireland)
Claire Coyle (Ireland)
Evelyn Might (Ireland)
Iwona Anna Walkiewicz (Italy)
Maria Rizzo (Italy)
Rita Tavernar (Italy)
Helene & Geir Engen Midtbu (Norway)
Svein Erik Johansen (Norway)
Tommy Sverre (Norway)
Berit Johansen (Norway)
Piotr Kowalski (Poland)
Mariusz Manuszak (Poland)
Weronika Karpiszuk (Poland)
Claire Sanderson (Spain)
Amparo Morales Rincón (Spain)
Raúl Rodríguez Bueno (Spain)
Dan Friberg (Sweden)
Gunn Lindgren (Sweden)
Samantha Johnson (United Kingdom)
Christine Richards (United Kingdom)

Top Recruiters 

Člani z največ osebno sponzoriranimi novimi člani oz. sledilnimi centri.

Lukas Havlicek (Czech Republic) - 10
Petra Kucharova (Czech Republic) - 10
Nina Tapojärvi (Finland) - 7
Evelyn Might (Ireland) - 6
Bostjan Pilej (Slovenia) - 6
Marja-Liisa & Juha Määttänen (Finland) - 6
Christer Sverre (Norway) - 5
Markku & Eija Kvist (Spain) - 4
Eija H Ja Veli P Hänninen (Finland) - 4
Sanna Kokko (Finland) - 4
Kieran Brennan (Irealdn) - 4

Top Team Builders

Člani z najvišjim številom osebno sponzoriranih članov, ki so napredovali v stopnji.

Martin Østvang (Norway) - 6
Eric & Kati Gammals (Finland) - 6
Robert Suppan (Austria) - 5
Emeka & Prisca Okakpu (Ireland) - 5
Inga & Lars Groeber (Spain) - 5
Anna-Maija & Hannu Kreivi (Finland) - 5
Gianluca Daneri (Italy) - 4
Franz Friess (Austria) - 4
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland) 3
Karl Tappauf (Austria) - 3
Marja-Liisa & Juha Määttänen (Finland) - 3
Christian Gnesi (Italy) - 3
Ian Smith (United Kingdom) - 3
Vegard Paulsen (Norway) - 3

CONVERSATION

0 komentarji:

Objava komentarja

Instagram

Sledi nam