Kvalifikanti za Elite Honors Club v Novembru 2018


Prejšnji mesec je izjemna skupina partnerjev postala Elite Honors Qualified. Elite Honors Club zastopate naši močni in strastni partnerji.  Se že veselimo novih višav, ki jih boste dosegali z doslednim delom. Vsi člani Elite Honors Cluba po zaslugi svoje predanosti in strastnega zastopanja Synergyjevih barv v Evropi beležite vse večje uspehe.

Čestitke vsem spodaj naštetim kvalifikantom:


Robert Suppan (Austria)
Elfriede Tappauf (Austria)
Karl Tappauf (Austria)
Ana Vajda-Friess (Austria)
Ingried Sindler (Austria)
Helmut Jelinek (Austria)
Roman Tanzler (Austria)
Rudolf Zinke (Austria)
Doris Zinke (Austria)
Sabine Krall (Austria)
Gregor Loh (Austria)
Sonja Esterl (Austria)
Eduard Mitteregger (Austria)
Andreas Bauernhofer (Austria)
Simone Weninger (Austria)
Andrea Karpf (Austria)
Carolin Engel (Austria)
Regina Krammer (Austria)
Gernot Krammer (Austria)
Kuopion Kuntobox (Finland)
Anna-Maija & Hannu Kreivi (Finland)
Dianna Oy (Finland)
Janita & Tomas Wargh (Finland)
Eija & Pekka Hänninen (Finland)
Sanna Kokko (Finland)
Harju Paula Tmi (Finland)
Regina & Antti Ahola (Finland)
Hilkka & Eero Saukko (Finland)
Marja-Leena & Teppo Rasi (Finland)
Mirja-Liisa Vuokila & Riitta Marttila (Finland)
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland)
Elsa Kesti (Finland)
Paula Odum (Finland)
Leila & Jorma Piilonen (Finland)
Claudia & Michael Ziemke-Wald (Germany)
Susanne Kupske (Germany)
Christine & Hansy Herrmann (Germany)
Marlis Hoffmann (Germany)
Dagmar Und Wolfgang Lampe (Germany)
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany)
Gerhard Littmann (Germany)
Francesca & Hermann Pflueger (Germany)
Guenter Simon (Germany)
Svenja Niederberger (Germany)
Petra Rinkel (Germany)
Christiane Jakob-Tänzler (Germany)
Cornelia Haas (Germany)
Ramona Kaessner (Germany)
Dilek Pekcecinar (Germany)
Jh Athletics Jörg Hausner (Germany)
Pure-Fitness (Germany)
Ásta Tómasdóttir (Iceland)
Dóra Þorvarðardóttir (Iceland)
Þórir Ágústsson (Iceland)
Keith Robinson (Ireland)
Emeka & Prisca Okakpu (Ireland)
Timi & Jolanta Martins (Ireland)
Ruth & Paolo Sogno (Ireland)
Antoinette & Sam Moore (Ireland)
Luigino Iobbi (Italy)
Nicola Barbieri (Italy)
Silvana Bravi (Italy)
Giacomo Rigoni (Italy)
Devis Vigolo (Italy)
Elena David (Italy)
Luisa Barchiesi (Italy)
Lucio Girotto (Italy)
Patrizia Parpajola (Italy)
Flaviano Frugeri (Italy)
Michele Corrocher (Italy)
Alessandra Alessandrini (Italy)
Mariella Santello (Italy)
Federico Beccaro (Italy)
Rita Kaisermann (Italy)
Tiziana Boschi (Italy)
Erio Iemma (Italy)
Giovanni Scalet (Italy)
Manuela Hervatin (Italy)
Damiano Bidese (Italy)
Michela Tazzioli (Italy)
Marianna Nenyukova (Italy)
Luca Vioglio (Italy)
Cristina Quaglia (Italy)
Fabio Rigon (Italy)
Giuseppe D'agostino (Italy)
Maurizio Beggiato (Italy)
Robert Martinero (Italy)
Lorella Ressia (Italy)
Silvano Gerbi (Italy)
Domenica Bertolino (Italy)
Michela Maria Alladio (Italy)
Luigi Paladini (Italy)
Silvia Randone (Italy)
Roberto Fortini (Italy)
Michela Lovadina (Italy)
Martino Cristoferi (Italy)
Maria Lena Valdonio (Italy)
Alessandro Calli (Italy)
Cristian Pescio (Italy)
Barbara Turchet (Italy)
Mauro Mattivi (Italy)
Roberto Frasson (Italy)
Simonetta Mattu (Italy)
Arianna Berardi (Italy)
Cesar Jesus Ruiz (Italy)
Silvia Poddie (Italy)
Andreina Ellena (Italy)
Barbara Bertinazzi (Italy)
Anne Katrine Skilbreid (Norway)
Stein Magne Osmoen & Ingrid Haugan (Norway)
Morten Sand (Norway)
Arnt Joar Lien (Norway)
Kjell Vidar Sigvartsen (Norway)
Frisk Stil As (Norway)
Anita Losen (Norway)
Hege Mari Finnanger (Norway)
Una Birgitta Kaarstad (Norway)
Mateusz Pas Mattrade (Poland)
Synergy Club (Poland)
Jacek I Marta Cieślik (Poland)
Bostjan Pilej (Slovenia)
Tatjana Mrvos (Slovenia)
Dragica Likar (Slovenia)
Stanko Boros (Slovenia)
Rozana Presern (Slovenia)
Asenata Brdar (Slovenia)
Uros Zajc (Slovenia)
Danijela Likar (Slovenia)
Sonja Franciskovic (Slovenia)
Martina Kodrun (Slovenia)
Jelena Rukonić (Slovenia)
Lin Zadnjikar (Slovenia)
Zavod Sestavise (Slovenia)
Patricija Hacin (Slovenia)
Xisco Mingorance Aneas (Spain)
Dr. Naik Rav (United Kingdom)
Kim Bradley (United Kingdom)
Steven J. Innes (United Kingdom)
Liz James (United Kingdom)
Julia Riewald (United Kingdom)
Jonathan Burgess (United Kingdom)
Sue Thomas (United Kingdom)
Jane Sedgley Lesley Anwar (United Kingdom)
Lyndsay Sadler (United Kingdom)
Rachael Dobson (United Kingdom)
Faye Pritchard (United Kingdom)
Debbie Atkins (United Kingdom)
Polly Tomlinson (United Kingdom)
Helen Carpenter Waters (United Kingdom)
Rob Minton (United Kingdom)
Anna Denning (United Kingdom)
Uche & Lorita Agwo (United Kingdom)
Mirriam Olifant (United Kingdom)
Sarah Blanchard (United Kingdom)
Grace Adeleye (United Kingdom)
Susan Brown (United Kingdom)
Matilda Ugwuegbulam (United Kingdom)
Jayne Hume (United Kingdom)
Mable & Peter Mututa (United Kingdom)

Ne pozabite, da si lahko partnerji s pomočjo drugih promocij, kot je Title Plus, prislužite še dodatne nagrade za uspešno sodelovanje v programu Elite Honors in napredovanje v stopnji. Za več informacij o tem, kako se kvalificirate za Elite Honors in kakšni so pogoji za prejem bonusov iz naslova drugih donosnih promocij, kliknite tukaj.

Na tem mestu želimo čestitati vsem zgoraj naštetim posameznikom, ki so prejšnji mesec postali Elite Honors Qualified. Vaša strastna predanost izgradnji uspešnega Synergy posla je spoštovanja vredna. Zelo smo vam hvaležni za vaš trud, vero v našo družbo in odličen zgled, ki ga postavljate vsem, ki želijo pustiti svoj pečat na tem svetu.

CONVERSATION

0 komentarji:

Objava komentarja

Instagram

Sledi nam