Priznanja za marec 2014


Spodaj so navedena imena vseh evropskih članov, ki so marca napredovali v stopnji! Čestitke vsem marljivim članom, ki nadalje posvečajo ogromno časa in truda v svoj posel s Synergy.

Marčevska napredovanja v stopnji

Team Director
Giuseppe Lucio (Italy)

Team Manager
Yvonne E. Timmins (Ireland)
Dennis Brennan (Ireland)
Ruth Britsch (Germany)
Michele Guardascione (Italy)

Team Leader
Alfonso Vilches del Castillo (Spain)
Albin Weber (Austria)
Michele Guardascione (Italy)
Anna Annunziata (Italy)
Estrella-team (Germany)

*Kliknite tukaj, da vidite vsa marčevska napredovanja v stopnji.

Marčevski Top Recruiters
Člani z največ osebno sponzoriranih novih članov oz. sledilnih centrov.


Top 30
Marja-Leena Rasi (Finland) - 19
Rosi Hoch (Germany) - 14
Michele Guardascione (Italy) - 12
Giuseppe Lucio (Italy) - 10
Katarzyna I Grzegorz Bartoszewscy (Poland) - 9
Kuba Chrzanowki (Ireland) - 9
Anna Annunziata (Italy) - 9
Rosalia Ciorciaro (Italy) - 8
Małgorzata Dybek (Poland) - 8
Frank Fliether (Germany) - 7
Debora Scotto Rosato (Italy) - 7
Sergio del Regno (Italy) - 7
Jaffry Sadiq & Fauzia Fatima (Ireland) - 6
Reinhard Foegelle (Germany) - 6
Angelo Esposito (Italy) - 6
Timo ja Tati Kaarlela (Finland) - 6
Albin Weber (Austria) - 6
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 6
Anna Zając (Poland) - 5
Irena Krzywańska (Poland) - 5
Nicola Hok (United Kingdom) - 5
Eugeniusz Deka (Poland) - 5
Unni and Karl Warpe (Spain) - 5
Estrella-Team (Germany) - 5
Spangenberg GBR (Germany) - 5
Virgina Ascione (Italy) - 5
Luca Faraone (Italy) - 5
Ivan Costabile (Italy) - 5
Marja-Leena Myllykoski (Finland) - 5
Lauri Eskola (Finland) - 5
Monica Roldan Martin (Spain) - 5

Marčevski Top Team Builders
Člani z najvišjim številom osebno sponzoriranih članov, ki so napredovali v stopnji.

Top 20
Giuseppe Lucio (Italy) -18
Michele Guardascione (Italy) - 7
Robert Suppan (Austra) - 6
Anna Annunziata (Italy) - 5
Paul and Kate Flint (United Kingdom) - 4
Robert Solstad (Norway) - 3
Anne Katrine Skilbreid (Norway) - 3
Sigurd Asbjørnsen (Norway) - 3
Albin Weber (Austria) - 3
Livio Langella (Italy) - 2
Natalie Pfahler (Germany) - 2
Viola Tölli (Finland) - 2
Flow Michał Mosiejko (Poland) - 2
Anne-Kristin Fösker (Sweden) - 2
Rosi Hoch (Germany) - 2
Nada Maric (Slovenia) - 2
Else Brakstad (Norway) - 2
TMI JVJ-Palvelut (Finland) - 2
Magda Lo (Ireland) - 2
Network Power (Germany) - 2
Carlo Branca (Italy) - 2
Marita Lindholm / Bistro du Marin oy (Finland) - 2

Legacy Retreat 

Qualified Alumni
Sells Consulting (Emerald Executive)
William Martin (Presidential Executive)
Eric & Kati Gammals (Pearl Executive)

Qualified 1st Time

CONVERSATION

0 komentarji:

Objava komentarja

Instagram

Sledi nam