Priznanja za julij 2014


Spodaj so navedena imena vseh evropskih članov, ki so julija napredovali v stopnji! Čestitke vsem marljivim članom, ki nadalje posvečajo ogromno časa in truda v svoj posel s Synergy.

Julijska napredovanja v stopnji

Team Elite
Giuseppe Lucio (Italy)
Clauda und Michael Ziemke-Wald (Germany)

Team Director
Michele Guardascione (Italy)

Team Manager
Robert Cieślik (Poland)                                
Claudio Luongo (Italy)                                  
Giorgio Patarini (Italy)  

Team Leader
Marlene Weindl (Austria)    
Eugeniusz Deka (Poland)                  
Pat Fox (Ireland)      
Alexander Michael (Austria)            
Marja-leena Ja Teppo Rasi    (Finland)        
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland)
Raimondo Barone (Austria)  
Claudio Luongo (Italy)                      
Giorgio Patarini (Italy)                    
Annalisa Della Vedova (Italy)          
Loreta Serafin (Italy)            
Marianne Lakinger (Austria)                        
Astrid Olsen (Sweden)          
Veronica Andriolo (Italy)  

*Kliknite tukaj, da vidite vsa julijska napredovanja v stopnji.

Julijski Top Recruiters
Člani z največ osebno sponzoriranih novih članov oz. sledilnih centrov.

Top 20
Giorgio Patarini (Italy) - 99
Claudio Luongo (Italy) - 70
Robert Cieślik (Poland) - 50
Roman Tanzler (Austria) - 26
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany) - 22
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland) - 19
Marja-Leena ja Teppo Rasi (Finland) - 18
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 17
Giuseppe Lucio (Italy) - 17
Sigridur Matthíasdottir (Iceland) - 17
Paulina i Malgorzata Krassowska (Poland) - 16
Simone Polito (Italy) - 15
Heinz Glatz (Austria) - 13
Helmut Jelinek (Austria) - 12
Marlene Weindl (Austria) - 11
Markus Klampfl (Austria) - 11
Ana Vajda-Friess (Austria) - 10
Roman Rebeczko (Poland) - 9
Teresa Danielewicz (Poland) - 9
Loreta Serafin (Italy) - 9
Anna Björgvinsdóttir (Iceland) - 9

Julijski Top Team Builders
Člani z najvišjim številom osebno sponzoriranih članov, ki so napredovali v stopnji.

Top 20
Roman Tanzler (Austria) - 17
Claudio Luongo (Italy) - 13
Giuseppe Lucio (Italy) - 12
Fabio Montagna (Italy) - 9
Network Team, Sabine Link (Spain) - 8
Robert Cieślik (Poland) - 7
Glenn Skamsar (Norway) - 7
Giorgio Patarini (Italy) - 5
Simone Polito (Italy) - 4
Johannes Stangl (Austria) - 4
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland) - 4
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany) - 4
Pat Fox (Ireland) - 4
Loreta Serafin (Italy) - 3
Yvonne E. Timmins (Ireland) - 3
Marlene Weindl (Austria) - 3
Michele Guardascione (Italy) - 3
Alberto Lazzarin (Italy) - 3
Adalheidur Ulfsdottir (Iceland) - 3


Legacy Retreat 

Qualified Alumni
(Posodobitve kmalu)

Qualified 1st Time

CONVERSATION

0 komentarji:

Objava komentarja

Instagram

Sledi nam