Priznanja za november 2013

Spodaj so navedena imena vseh evropskih članov, ki so novembra napredovali v rangu! Čestitke vsem marljivim članom, ki nadalje posvečajo ogromno časa in truda v svoj posel s Synergy.

Novembrska napredovanja v rangu


Team Manager
Rolv Eigil Nilsen (Norway)

Team Leader
Tommy Larsson (Sweden)
Brede Bergan (Norway)
Ester Olsen (Norway)
Marko Huupponen (Finland)
Anu Seppälä (Finland)
Nada Strovs (Austria)
Sławomir Śliwiński (Poland)

Gold
Mieczysław & Lidia Pronińska (Poland)
Ron Palmer (United Kingdom)
Olaf Kistenmacher My Life (Germany)
 Vanhus Ja Perheapu Martikainen (Finland)
Janita Ja Tomas Wargh (Finland)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Sławomir Śliwiński (Poland)
Ime Impuls Robert Buszta (Poland)
Jacek Miller (Poland)
Olav Hindseth (Norway)

*Kliknite tukaj, da vidite vsa novembrska napredovanja v rangu.

Novembrski Top Recruiters
Člani z najvišjim številom osebno sponzoriranih sledilnih centrov.


Top 20
Olav Hindseth (Austria) - 16
Ines Mischnick (Germany) - 12
Esa ja Marja Suojala (Spain) - 11
Elke Jutta Camacho Garrido (Spain) - 10
Spangenberg GBR (Germany) - 10
Anna Hubka (Poland) - 10
Robert Buszta (Poland) - 9
Alfonso Hernandez Navarro (Spain) - 9
Dorota Wieteska (Poland) - 9
Pirjo Oksanen (Finland) - 9
Anna Gotkiewicz (Poland) - 9
Helena Hemming (Finland) - 8
Jenny Putz (Austria) - 8
Muriel Lowry (Ireland) - 7
Magdalena Galas (Poland) - 7
Wolfgang Dietrich (Austria) - 7
Adam Cieslik (Poland) - 7
Alternativmedicinskapraktiken Lorebro HB (Sweden) - 7
Sondre Walsvik (Norway) - 6
Daniela Gunnarsson (Iceland) - 6

Novembrski Top Team Builders
Člani z najvišjim številom osebno sponzoriranih članov, ki so napredovali v rangu.

Top 20
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 3
Wacława Śliwińska (Poland) - 3
Marlis Hoffmann (Germany) - 2
Daniela & Barbra Krawcewicz (Germany) - 2
Mervi ja Janne Korkeakanas (Finland) - 2
Bostjan Pilej (Slovenia) - 2
Karin Falkenauer (Germany) - 2
Team Austria (Austria) - 2
Bogusław Bronisław Janicki (Poland) - 2
Svein olav Lien (Norway) - 2
Sabine Poster Network Team (Germany) - 1
Annett Guenther(Germany) - 1
Mads Oestvang (Norway) - 1
AB Tomine (Sweden) - 1
Rolv Eigil Nilsen (Norway) - 1
Terje Nyhuus (Norway) - 1
Tommy Larsson (Sweden) - 1
Brede Bergan (Norway) - 1
P.P.U.H. "Taurus" Zdzisław Kaliński (Poland) - 1
Turid Jacobsen (Norway) - 1


Legacy Retreat 

Qualified Alumni
Sells Consulting
William Martin
Martin Oestvang
Mads Oestvang
Parkentur Oy/Gammals
Oistein Bekkvang
Reidun Lydersen Dalheim
Miimu Jaatinen

Qualified 1st Time
Global Mentor Team Michael Wald
Pierre Bruns
Ana Vajda-Friess
Jens Tamlagsroenning 

CONVERSATION

0 komentarji:

Objava komentarja

Instagram

Sledi nam