Priznanja za oktober 2013

Spodaj so navedena imena vseh evropskih članov, ki so oktobra napredovali v rangu! Čestitke vsem marljivim članom, ki nadalje posvečajo ogromno časa in truda v svoj posel s Synergy.

Oktobrska napredovanja v rangu


Team Director
Arja Tolvanen (Finland)

Team Manager
Marlis Hoffman (Germany)
Turid Jacobsen (Norway)
Michał i Aldona Mosiejko (Poland)
Alternativmedicinskapraktiken I Örebro Hb (Sweden)
Liisa Jalonen (Finland)

Team Leader
Anne Grete Solhaug (Norway)
Odd Fredriksen (Norway)
Fred Greene (Ireland)
Janicki Bogusław Bronisław (Poland)
Antonio Manuel Miraldes (Spain)
Ann-kristin Fösker (Sweden)
Maria Danielsson (Sweden)
Ritva Sarpa-aho (Finland)

Gold
Odd Fredriksen (Norway)
Ester Olsen (Norway)
Päivi Sinitalo (Finland)
Gunlaug Olsen (Norway)
Antonio Manuel Miraldes (Spain)
Maria Danielsson (Sweden)
Jonna ja Janne Palmu (Finland)
Ritva Sarpa-aho (Finland)

*Kliknite tukaj, da vidite vsa oktobrska napredovanja v rangu.

Oktobrski Top Recruiters
Člani z najvišjim številom osebno sponzoriranih sledilnih centrov.


Top 20
Maria Proskovits (Austria) - 24
Jakub Żuławiński (Poland) - 21
Monica Marcos Marcos (Spain) - 12
Ann-Kathrine Nyborg (Norway) - 12
Jutta Orzegowski (Germany) - 12
Christine Marschoun (Austria) - 11
Ing. Rudolf Fabsits (Austria) - 10
Kirsten Glavind (Denmark) - 9
Kerstin Spieckermann (Spain) - 9
Jarmo Saarikko (Finland) - 8
Barbara Goworek (Poland) - 8
Olav Hindseth (Norway) - 8
Ritva Sarpa-aho (Finland) - 7
Alfonso Vilches del Castillo (Spain) - 7
Päivi Sinitalo (Finland) - 7
Helena Hemming (Finland) - 7
Toril Giæver (Norway) - 7
Tuija Tamminen (Finland) - 7
Jerzy Jarosiński (Poland) - 7
Robert Cieślik (Poland) - 7

Oktobrski Top Team Builders
Člani z najvišjim številom osebno sponzoriranih članov, ki so napredovali v rangu.

Top 20
Lisa Jalonen (Finland) - 6
Turid Jacobsen (Norway) - 4
Marlis Hoffmann (Germany) - 3
Pirjo Martinez (Finland) - 3
Irmgard Mohle (Germany) - 2
Svanhild Snipstad (Norway) - 2
Michał i Aldona Mosiejko (Norway) - 2
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 2
Pernilla Örnèus (Sweden) - 2
Jennifer Örnèus (Sweden) - 2
Arne Fredriksen (Norway) - 2
Inga Shvarova (Norway) - 2
Ann-Kristin Fösker (Sweden) - 2
Nordic (Sweden) - 2
Luis & Cristina Quesada Fernandez (Spain) - 2
Maria Danielsson (Sweden) - 1
Andrzej Kedzior (Poland) - 1
Ann-Kathrine Nyborg (Norway) - 1
Jeremy Townsend (United Kingdom) - 1
Ljungtången Vänga (Sweden) - 1


Legacy Retreat 

Qualified Alumni
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang
Miimu Jaatinen

Qualified 1st Time
Pierre Bruns
Global Mentor Team Michael Wald
Ana Vajda-Friess

CONVERSATION

0 komentarji:

Objava komentarja

Instagram

Sledi nam